Magiczna Bawaria - Zamki Szalonego Króla

Rozwiń menu

Magiczna Bawaria - Zamki Szalonego Króla

MAGICZNA BAWARIA - Zamki Szalonego Króla

 

Magiczna Bawaria - Zamki Szalonego Króla to wycieczka do najsłynniejszych bawarskich zamków Neunschwanstein i Hohenschwangau, a także stolicy Bawarii - Monachium.

 

TERMIN: 28.04. - 1.05.2017

CENA: 799 zł

 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Zakwaterowanie w hotelu klasy turystycznej, położonym w okolicach Monachium. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami.

W cenie 2 śniadania kontynentalne. W trakcie zwiedzania planujemy czas wolny na obiadokolacje (płatne we własnym zakresie). 

 

TRANSPORT:

Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), ok. 10 h od granicy Polskiej. Przejazd przez Niemcy. Wyjazd z Monachium do Polski ok. 21:00-22:00.

 

HARMONOGRAM:

1 dzień - wyjazd z Polski we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd do hotelu w okolicach Monachium. Zakwaterowanie i nocleg.

2 dzień - po śniadaniu przejazd do słynnego na całym świecie zakątka Bawarii, w okolice Schwangau. Zwiedzimy najbardziej znany zamek „szalonego” Ludwika Bawarskiego, czyli Neunswchanstein oraz zamek Hohenschwangau, który należał do rodziców Ludwika II. Przejazd do Garmisch-Partenkirchen, słynnej miejscowości wypoczynkowej w niemieckich Alpach położonej u stóp najwyższej góry Zugspitze. Czas wolny w Garmisch Partenkirchen w trakcie którego zaprosimy uczestników m.in. pod słynną skocznię narciarską. Powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień - po śniadaniu przejazd do centrum Monachium. Zobaczymy m.in Marienplatz z XV-wiecznym kościołem NMP, kościół św. Piotra z XI wieku, barokowy pałac Nymphendburg. Odwiedzimy także jeden z najsłynniejszych monachijskich browarów, założony w 1607 roku Hofbrauhaus, każdy uczestnik obowiązkowo powinien spróbować tam niesamowitego złocistego napoju. Czas wolny w centrum Monachium. Przejazd pod Alianz Arenę, stadion Bayernu Monachium, na którym regularnie swoje mecze rozgrywa Robert Lewandowski. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godziach wieczornych. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Nocny przejazd przez Niemcy.

4 dzień - przyjazd do Polski w godzinach porannych.

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

Zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami, 2 śniadania, 2 noclegi, zwiedzanie według programu, transport autokarem klasy LUX, opieka pilota.

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

Płatne obowiązkowo: ubezpieczenie KL/NNW: 30 zł/os., bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty loklane, opłaty wjazdowe, koszty przewodnickie i lokalne - 40 euro/os.

Płatne opcjonalnie: ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy, Kup Sobie Spokój: 50 zł/os. (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi)

 

MIEJSCE I GODZINA WYJAZDU:

Poznań, McDonald's Franowo, obok hipermakretu OBI, ul. Szwedzka 2, godz. 5:05.

« Wróć
Zamek Neunschwanstein Zamek Hochenschwangau Garmsich-Partenkirchen Monachium - Marienplatz Monachium - Pałac Nymphenburg Monachium - Browar Hofbrauhaus
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line