Beskidy - Wisła - obóz narciarski

Beskidy - Wisła - obóz narciarski

BESKIDY - Wisła - obóz narciarski

 

TERMIN: 11.02.-17.02.2018

WIEK UCZESTNIKÓW: 8 - 17 lat

CENA: 1130 zł

 

Góry + zima + narty = doskonała zabawa! Zapraszamy do uczestniczenia w naszych obozach, w czasie których każdy będzie mógł nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności narciarskie albo jazdy na snowboardzie. Na stoku grupy składają się z 12-15 osób szkolone przez profesjonalna kadrę instruktorską. Oprócz nauki organizowane są zawody, slalom, zadania sprawnościowe. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby uczestniczące obowiązkowo muszą posiadać kask.

 

Wisła - to największy ośrodek wczasowo-turystyczny w Beskidzie Śląskim i jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju - 13 wyciągów w tym 4 z oświetlonymi trasami, 3 skocznie narciarskie. Na turystów czekają tu także liczne kawiarnie, restauracje i sklepy.

 

ZAWKWATEROWANIE:

Ośrodek KROKUS położony jest na zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły w pięknym, widokowym miejscu na pasmo Beskidu Śląskiego. Krokus dysponuje 162 miejscami noclegowymi. Posiada pokoje 2 i 3,4 osobowe, oraz pokoje typu studio (2+2). W każdym pokoju i studio znajduje się pełen węzeł sanitarny i TV satelitarna. W obiekcie znajduje się restauracja serwująca posiłki, świetlica, sala telewizyjna oraz sala gier. Dużym atutem ośrodka jest położenie w pobliżu wyciągu narciarskiego Partecznik - dł. 500 m.

 

WYŻYWIENIE:

Posiłki 3 razy dziennie - 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji lub suchy prowiant na narty

 

STACJE NARCIARSKIE:

Cieńków
Stacja narciarska Cieńków zlokalizowana jest w dzielnicy Wisła-Malinka. Wyciąg posiada 5 tras o łącznej długości 4,5 km, 4-osobowe krzesełka, 11 armatek śnieżnych, retrakowane i oświetlone stoki, przedszkole dla najmłodszych oraz narciarską karuzelę "Rotondo".

Nowa Osada
Stacja narciarska Nowa Osada jest położona w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wisły o tej samej nazwie. Stacja posiada kolej linową o długości 960 metrów, 4-osobowe krzesełka, armatki śnieżne, retrakowane i oświetlone stoki oraz wyciąg dla dzieci. Znajdują się tu 3 trasy o długości od 960 do 1300 m oraz łatwa, krótka trasa do nauki jazdy.

Pasieki
Wyciągi zlokalizowane ok. 500 m od ośrodka Kontakt. 2 wyciągi o dł. 600 i 170 m, sztucznie naśnieżane i oświetlone. Dodatkowo tor snowtubingowy. Idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków na nartach.

 

HARMONOGRAM:

1 DZIEŃ
Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie Obiad. Spacer do Wisły.

2-6 DZIEŃ
Realizowanie programu. Codzienne wyjścia na stok. Wyciągi narciarskie w odległości 200 m od ośrodka. Dla osób nie jeżdżących na nartach zabawy na śniegu, zjeżdżanie na sankach. Po południu konkursy sportowe z nagrodami. Spacery po okolicy. W czasie pobytu zwiedzanie z przewodnikiem beskidzkim Wisły. W czasie pobytu wyjścia na basen do Aqua Parku w Hotelu Gołębiewski. Zimowy kulig z pieczeniem kiełbasek.

7 DZIEŃ
Ostatnie świadczenie śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka około godziny 10.00 Wyjazd w drogę powrotną.

 

CENA ZAWIERA:

- 6 noclegów w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym

- 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji (lub suchy prowiant na narty)

- przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV) - wyjazd z Poznania + dojazdy do wyciągów

- opiekę pilota-kierownika, kadry pedagogicznej

- codzienna nauka jazdy pod opieką instruktorów narciarskich, wycieczki piesze, konkursy, zawody sportowe

- zwiedzanie WIsły z przedwodnikiem beskidzkim

- wyjście na basen do Hotelu Gołębiewski

- kulig z pieczeniem kiełbasek

- ubezpieczenie NNW i KL

 

CENA NIE ZAWIERA:

- karnetów narciarskich ok. 30–60 zł/dzień

- wypożyczenia sprzętu narciarskiego ok. 30-40 zł/dzień

 

CZAS I MIEJSCE ZBIÓRKI:

POZNAŃ, Dworzec PKP, parking ul. Dworcowa, godz. 01:00

 


UWAGI:

- Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!


- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik z uprawnieniami przewodnika tatrzańskiego. Dodatkowo - do dyspozycji uczestników obozu narciarskiego - w grupie jest instruktor narciarski, który czuwa nad postępami w nauce jazdy na nartach.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna".

« Wróć
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line