Bułgaria - Złote Piaski - letni obóz młodzieżowy

Bułgaria - Złote Piaski - letni obóz młodzieżowy

BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI - Letni Obóz Młodzieżowy

 

TERMIN: kilka turnusów do wyboru

WIEK UCZESTNIKÓW: 16 - 18 lat

CENA: od 1945 zł

 

ZAKWATEROWANIE:

Złote Piaski - bestsellerowy młodzieżowy kurort, niezywkle popularny wsród młodych młodych ludzi z całego świata. W ciągu dnia wypoczywamy na wspaniałej piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem i w nocy szalejemy w barach i klubach! Nasza kadra zapewni Wam super zabawę! Będzie się działo!

Hotel TINTYAVA*** - hotel położony jest w centrum Złotych Piasków zaraz przy głównej ulicy, która słynie z licznych dyskotek i lokali rozrywkowych, ponadto do plaży mamy zaledwie 3 minuty! Dodatkowo do naszej dyspozycji jest spory basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami! Odpocząć i opalić się możemy również na słonecznym tarasie czy w hotelowym ogrodzie. Jest to typowo młodzieżowy hotel, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi świetną atmosferę i super imprezy! Nieopodal dziesiątki barów, klubów i restauracji, które nigdy nie śpią!

POKOJE 3 osobowe ( 2 osobowe + dostawka), z klimatyzacją, balkonem, TV-SAT oraz chłodziarką.
Do naszej dyspozycji restauracja, winda, bar, lobby, WiFi przy recepcji i przy basenie - free!

Ultraviolet Party - niezapomniana impreza w świetle ultrafioletowym, zabłyśnij wśród przyjaciół! Imprezę zaczniemy wyjątkowym beforem razem z animatorami PARTY BOSS!

Podczas befora otrzymacie specjalne koszulki, które będziecie mieli okazję przemienić w wyjątkowe, imprezowe kreacje. Specjalne fluorescencyjne farby, którymi ozdobicie swoje ciała dodadzą Wam blasku, gdy w klubie zabłyśnie światło ultrafioletowe. Gdy już wszyscy będziemy gotowi, wspólnie wyruszymy do klubu w asyście fotografa i kamerzysty, którzy utrwalą tą wyjątkową noc! W klubie czekać będzie na Was międzynarodowe towarzystwo, fotobudka oraz czerwony dywan i ścianka do zdjęć! Niesamowita noc, a to wszystko w prezencie, czy może być lepiej?

 

WYŻYWIENIE:

ALL INCLUSIVE - trzy posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąski w barze przy basenie, napoje dostępne przez cały dzień.

 

PROGRAM:

PARK WODNY W ZŁOTYCH PIASKACH (115 zł lub 25 euro)

Wycieczka realizowana ostatniego dnia po wykwaterowaniu z hotelu.

Jeden z najpiękniejszych parków wodnych we wschodniej Europie znajdujący się w Złotych Piaskach. Park usytuowany jest na wzgórzu, skąd rozpościera się wspaniały widok na Morze Czarne i cały kurort Złote Piaski. Kompleks wodnego miasteczka - parku jest amfiteatralnie położony, z wodospadem i sztucznym jeziorkiem pośrodku.

Z atrakcji należy wymienić: potężne rury wodne, zjeżdżalnie, sztuczną rzekę ze spływem pontonami.

Zaplecze gastronomiczne bardzo urozmaicone (bary z przekąskami, pizzeria).

Inne atrakcje (dodatkowo płatne): strzelnica dla dzieci i dorosłych, szkółka nurkowania, dziecięca skała do wspinania – 3 m (z asekuracją), mini regaty zdalnie sterowane, dziecięca gra „szczęśliwy połów”.

KALIAKRA - wycieczka i plażowanie w zatoczkach (ok. 17 euro)

Przylądek Kaliakra jest to 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektowniejszych tworów natury na całej linii brzegowej Bułgarii. W wybranych miejscach znajdują się piękne zatoczki z plażami otoczonymi przez klify. Są one osłonięte od wiatru, mają krystalicznie czystą wodą morską, łagodną linię brzegową i piaszczyste dno morskie, co stanowi dodatkowy atut dla bezpiecznej i przyjemnej kąpieli morskiej.

Zwiedzać będziemy Półwysep Kaliakra z przewodnikiem, a potem plażować w zatoczce Rusałka. Plaża w zatoczce jest nietypowa, bo cała pokryta jest muszelkami.

NESEBER + Aquapark (ok. 35 euro)

Podczas wycieczki zwiedzimy wspaniały Neseber – miasto położone na wyspie, znajdujące się na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO. Na miejscu mamy czas na zakup pamiątek i posiłek. Następnie będziemy bawić się w jednym najnowszych i najnowocześniejszych na Bałkanach parków wodnych – Aqua Paradise.

WARNA by night + karting (8 euro lub 16 euro z kartingiem)

Wyjeżdżamy wieczorem, a nasyzm pierwszym przystankiem jest tor kartingowy. Następnie zwiedzamy Warnę nocą, m.in. zachowane łaźnie rzymskie, groby trackie, mauzoleum Władysława Warneńczyka, Cerkiew Katedralna z końca XIX w., panorama Warny i Zatoki Warneńskiej ze wzgórza Galata. Powrót do Złotych Piasków ok. 23:00.

KONSTANCA (ok 33 euro)

Konstanca to miasto założone przez Greków jako kolonia w VI w p.n.e., miejsce urodzenia Owidiusza. W programie min. zwiedzanie starego centrum z przewodnikiem ( plac Owidiusza, katedra Piotra i Pawła, meczet), przejazd do Muzeum Natury - uczestnictwo w pokazie tresury delfinów, wizyta w akwarium lub planetarium, mini-ZOO, ptaszarnia, spacer bulwarem Mamaia.

 

HARMONOGRAM:

DZIEŃ 1: wyjazd z Poznania (obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!).

DZIEŃ 2: wyjazd z kraju po rozdzieleniu kierunków: Bułgaria i Grecja w bazie przesiadkowej w Pszczynie, Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię.

DZIEŃ 3: przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, powitalny spacer po Złotych Piaskach, pierwszy posiłek – lunch, zakwaterowanie od godz. 14;00

DZIEŃ 4-10: w trakcie pobytu odpoczywamy, zażywamy kąpieli morskich i słonecznych, bawimy się, gramy, zero nudy! Nasza najlepsza kadra wypełni Wam czas i zapewni atrakcje! W programie m.in. city game, zabawy rekreacyjno-sportowe, wyjścia „na miasto”, shopping, dyskoteki (grupa nieletnia bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców), a także wycieczki (patrz program)

DZIEŃ 11: po śniadaniu wykwaterowanie, wyjście do Parku Wodnego (obowiązkowy dla grup nieletnich, dodatkowy koszt 115 zł lub 25 €). Po kolacji w hotelu wyjazd do Polski, przejazd przez Serbię lub Rumunię.

DZIEŃ 12: przejazd przez Węgry i Słowację. W późnych godzinach wieczornych przyjazd do Poznania

Uwaga! Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: 

- transport autokarem LUX (AC, WC, DVD)
- 8 noclegów w hotelu
- wyżywienie zgodnie z ofertą
suchy prowiant na drogę powrotną
- opiekę opiekunów i ratownika 
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
- CD ze zdjęciami z turnusu
- pamiątkowe gadżety

- Ultraviolet Party

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE: 

- suchy prowiant w drodze do Bułgarii
- obowiązkowa opłata za wstęp do Parku Wodnego ostatniego dnia pobytu -115zł lub 25 €
- obowiązkowa kaucja zwrotnej 25 € *
- obowiązkowa opłata klimatyczno-administarcyjna 10 €

 

UWAGI DODATKOWE:

Kaucja zwrotna w wysokości 25 € obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
Uwaga! pieniądze na wycieczki, kaucję zwrotną i opłatę klimatyczno-administracyjną opiekunowie zbierają już w autokarze, a kaucję oddają w ostatnim dniu po wykwaterowaniu.

W Bułgarii obowiązują lewa bułgarskie (1 BGN = ok. 0,5 €)
Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 €

 

MIEJSCE WYJAZDU:

Wyjazd z Poznania, godz. 20:00, Nowy Dworzec PKS st. 13 - 19, ul. Matyi 2.

 

PROMOCJE:

BE FIRST: za wczesne rezerwacja, do 31.03.2017: - 100 zł

RODZEŃSTWO: dla każdego z rodzeństwa: - 50 zł

PRZYJACIELE: do 31.05.2017, wszyscy przyajciele musża zapisać się tego samego dnia, na ten sam wyjazd!

przy min 4 os. dla każdego z przyjaciół: - 50 zł

przy min 6 os. dla każdego z przyjaciół: - 80 zł

przy min 8 os. dla każdego z przyjaciół: - 100 zł

OSIEMNTASTKA: dla obozowiczów z rocznika 1999: - 50 zł

 

TERMINY I CENY:

29.06 - 10.07 - 1945 zł

07.07 - 18.07 - 2045 zł

15.07 - 26.07 - 2045 zł

23.07 - 03.08 - 2045 zł

31.07 - 11.08 - 2045 zł

08.08 - 19.08 - 2045 zł

16.08 - 27.08 - 1945 zł

 

« Wróć
hotel Tintyava*** basen hotelowy diabelski młyn Ultraviolet Party Złote Piaski park wodny Zatoczki Kaliakra Neseber Aquapark Warna by night Warna karting Konstanca
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line