Mali Taternicy - Biały Dunajec - obóz letni

Rozwiń menu

Mali Taternicy - Biały Dunajec

MALI TATERNICY - Biały Dunajec

 

TERMIN: kilka turnusów do wyboru

WIEK UCZESTNKÓW: 9 - 15 lat

CENA: 1540 zł

 

ZAKWATEROWANIE: 

Pensjonat Elżbieta w Poroninie  - Pokoje 3-, 4-, 5- osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, sala dyskotekowa, sala TV, bufet, świetlica z kominkiem, boisko sportowe do koszykówki i siatkówki, plac zabaw dla dzieci, ogród z miejscem na ognisko. 

Dom Wczasowy Jesionówka w Poroninie  - Pokoje 3-, 4-, 5- osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, sala dyskotekowa, sala TV, boisko sportowe, altanka, latem basen i plac zabaw dla dzieci, grill. 

 

WYŻYWIENIE: 

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie  kolacja, ostatnie  śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

PROGRAM: 

– Energylandia – ogromny, nowoczesny kompleks rozrywkowy, pierwszy i jedyny tego typu w Polsce. Na 26 ha znajduje się aż 57 różnych atrakcji i urządzeń. Duża dawka adrenaliny i niesamowitych wrażeń!

 Tatralandia  największy aquapark w środkowej Europie: 11 basenów termalnych z aquapontonami, wodnymi ścianami wspinaczkowymi, gejzerami i prądami wodnymi, 27 rur i zjeżdżalni o łącznej długości ok. 1800 mw tym najdłuższe i najbardziej strome na Słowacji: Anakonda i Free Fall.

spływ Dunajcem  przeprawa łodziami flisackimi, to już od 150 lat największa atrakcja turystyczna w Pieninach. Wijąca się wśród wapiennych skał rzeka gwarantuje niezapomniane przeżycia. Zobaczymy Zamek w Niedzicy, jeden z najładniejszych zamków w Polsce (zwiedzanie) oraz zaporę wodną w Czorsztynie.

 wjazd kolejką na Butorowy Wierch  znakomity punkt widokowy na panoramę Tatr, przejście malowniczym krajobrazowo szlakiem na Gubałówkę.

 Dolina Kościeliska – przyjemna, spacerowa trasa Kiry-Wyżnia Kira Mietusia-Lodowe Źródło-Polana Pisana-Schronisko na Hali Ornak, po drodze Jaskinia Mroźna – przejście ok. 1 km wśród fantastycznych form skalnych.

 spacer Drogą Nad Reglami od Polany Kalatówki do Doliny Białego, wejście na Sarnie Skałki (1377 m n.p.m.) i zejście do Doliny Strążyskiej, podejście pod wodospad Siklawica.

 Zakopane – największy ośrodek turystyczny w Polsce położony u stóp Giewontu, wejście na kompleks skoczni narciarskich, Krupówki,

 wycieczka Doliną Rybiego Potoku do Morskiego Oka.

– baseny termalne na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem (1 wejście).

a także:  bal przebierańców, wieczory przy kominku, zajęcia sportowe i rekreacyjne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki.

 

WYCIECZKI FAKULATYWNE:

– Termy "Gorący Potok" w Szaflarach (koszt wycieczki 35 zł/os)

 

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, opieka medyczna, przewodnicy.

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

Wstęp do Tatralandii (22 euro od 6 do 11 roku życia, 24 euro powyżej 12 roku życia). Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

 

UWAGI:

Uczestnicy powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty na wyjazd do Słowacji, legitymację szkolną z numerem PESEL, wygodne buty, plecak podręczny, pelerynkę – folię, strój do wycieczek pieszych, obuwie i strój sportowy, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, kieszonkowe. W zależności od pogody i kondycji dzieci trasa górska może ulec zmianie.

 

MIEJSCE WYJAZDU:

Poznań, Dworzec Główny PKP, dokładna godzina odjazdu pociągu zostanie podana najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem obozu.

 

TERMINY: 

24.06 – 04.07.2019

05.07 – 15.07.2019

16.07 – 26.07.2019

27.07 – 06.08.2019

07.08 – 17.08.2019

18.08. - 28.08.2019

« Wróć
Tatralandia spływ Dunajcem kolejka na Butorowy Wierch Droga Pod Reglami Morskie Oko Zakopane - Krupówki
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line