O nas

Biuro Podróży i Turystyki - AMICO - TOUR - jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku usług turystycznym od 1990 r. Zasadą działalności jest profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Jest firmą rozpoznawalną wśród lokalnej klienteli oraz wśród koleżanek i kolegów z branży turystycznej, firmą z tradycją w świadczonych produktach. Od samego początku zaangażowaną w regionalny rozwój turystyki poprzez czynny udział w Wielkopolskiej Izbie Turystyki. Dominującą formą działalności biura jest organizacja różnych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży min. obozy, kolonie, wycieczki, zielone szkoły, oraz zimowiska.

Biuro AMICO - TOUR może w tej materii poszczycić się nie lada doświadczeniem oraz dorobkiem pedagogicznym z uwagi na wysokie kwalifikacje pedagogiczne i turystyczne właściciela biura, który w przeszłości był współtwórcą i dyrektorem jednej z poznańskich sportowych szkół podstawowych. Ponadto posiada niezaprzeczalny udział w rozwoju sportu masowego i imprez turystycznych, sportowych, rekreacyjnych dla pracowników zakładów pracy i ich rodzin na terenie miasta Poznania oraz województwa Wielkopolskiego. Wiele nowości w rozwój biura wnosi młoda, dynamiczna kadra, która odkrywa przed klientami co raz to nowsze kierunki poznawania świata wraz z dziedzictwem kulturowym oraz poszukuje i proponuje klientom możliwości bardziej aktywnych form wypoczynku.

 

Misja: Znając i rozumiejąc potrzeby rynkowe w sektorze usług turystycznych, w szczególności związane ze sportem, rekreacją, wypoczynkiem i szeroko rozumianą turystyką Biuro Podróży i Turystyki - AMICO - TOUR - z siedzibą w Poznaniu, pragnie świadczyć swoim klientom usługi o najwyższej jakości, z jak największym poszanowaniem potrzeb i indywidualnych dóbr swoich klientów przy zachowaniu konkurencyjności swoich usług na rozwiniętym konkurencyjnie rynku usług turystycznych. Naszą wizją jest zatem: BYĆ PIERWSZYM, DRUGIM i TRZECIM WSPÓŁPARTNEREM TURYSTYCZNYM KLIENTA. Pierwszym w relacjach bezpośrednich jako touroperator własnych ofert, drugim jako agent ofert naszych koleżanek i kolegów z branży turystycznej dla zachowania zdrowej konkurencji i pozostawienia pełnej swobody doboru klientowi biura, oraz trzecim w relacjach z klientem za pośrednictwem swoich agentów turystycznych i zakładów pracy.

Wartościami AMICO - TOUR są:

  •     rzetelność, uczciwość i troska o jakość świadczonych usług klientom biura,
  •     profesjonalne dostosowanie świadczonych usług do potrzeb, wymogów i wieku klienta.
  •     nawiązanie i pielęgnacja relacji turystycznych z klientem w długim horyzoncie czasu,
  •     umożliwienie dostępności do świadczonych usług turystycznych klientom o mniejszym uposażeniu dzięki współpracy z instytucją finansową i organizacją pożytku publicznego.
  •     świadczenie usług w zakresie turystyki i wypoczynku dla zdrowia fizycznego i psychicznego,
  •     propagowanie sportu i rekreacji dla rozwijania swoich talentów i umiejętności oraz promowania zdrowego stylu życia,
  •     umożliwienie klientom poznania rozmaitych zakątków świata, dziedzictw kultury oraz obrzędów i obyczajów

 

WAŻNY JEST DLA NAS KAŻDY KLIENT, A JEGO WSPOMNIENIA Z NASZYCH USŁUG MAJĄ BYĆ JAK NADESŁANE KARTKI Z WYMARZONYCH WAKACJI...

 Serdecznie zapraszamy!

Aktualne promocje
wszystkie promocje
ROWY – obóz letni dla dzieci

zobacz więcej
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line