Obozy Zimowe

Tatry - Murzasichle - zimowisko

TATRY - MURZASICHLE - zimowisko - program rekreacyjno - taneczny

 

TERMIN: 11.02.-17.02.2018

WIEK UCZESTNIKÓW: 8 - 17 lat

CENA: 990 zł

 

Nie tylko latem można się dobrze bawić! Na naszych zimowiskach poznacie piękne góry w zimowej szacie. Będziecie mieli okazję poszaleć na śniegu, zwiedzić okolicę i doskonale bawić się biorąc udział w naszych nowych zimowych programach tematycznych! A to wszystko w super atmosferze, pod opieką naszej najlepszej kadry! Zimowa przygoda czeka na Was!

 

Zakopane - położone w kotlinie u podnóża Tatr z licznymi trasami narciarskimi, kolejkami na Kasprowy Wierch i Gubałówkę oraz siecią wyciągów narciarskich jest największym w kraju centrum turystyki górskiej i sportów zimowych.

Murzasichle - turystyczna miejscowość położona w pobliżu Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej z widokiem na Zawrat, Świnicę czy Giewont. Zimą we wsi funkcjonują wyciągi narciarskie, które w otoczeniu przepięknych krajobrazów, pozwalają na wspaniałe śnieżne szaleństwo i niezwykle doznania estetyczne, a niedaleko położone duże stacje narciarskie Małe Ciche i Kotelnica Białczańska oferują amatorom białego szaleństwa wiele kilometrów tras narciarskich.

 

ZAWKWATEROWANIE:

Pensjonat rodzinny Hawrań/Zbójnik/Oscypek/Franek - położone ok. 200 m. od wyciągu, pokoje 2 - 5 osobowe z łazienkami, stołówka, świetlica RTV, sala dyskotekowa, bilard, stół do tenisa stołowego.

 

WYŻYWIENIE:

Posiłki 3 razy dziennie - 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji lub suchy prowiant na narty.

 

PROGRAM:

Ferie z tańcem, to najprzyjemniejsza forma spędzania wolnego czasu, gdzie na chwilę możemy zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się w wirujący świat tańca.

Codzienne treningi będą obejmować - rozgrzewkę i stretching, naukę prostych kroków tanecznych solo i choreografie w grupie, ćwiczenia na poczucie rytmu i walkę z tremą, ćwiczenia modelujące sylwetkę oraz na prawidłową postawę ciała.

W programie m. in.

- nauka kroków tanecznych w różnych stylach na przykład hip-hop, dancehall, disco, show dance, latino solo, salsa, taniec towarzyski (zajęcia mogą różnić się pod względem stylu tanecznego w zależności od instruktora prowadzącego dany turnus),
- choreografie do muzyki z popularnych teledysków,
- elementy fitness i zumby, improwizacje taneczne,
- naukę makijażu scenicznego,

 

Na zakończenie prezentacja zdobytych umiejętności podczas wielkiego pokazu przed publicznością.

 

HARMONOGRAM:

1 dzień
Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Spacer po Murzasichlu.

2-6 dzień
Realizowanie programu zimowiska - gry i zabawy, wycieczki piesze, konkursy, zawody sportowe, zajęcia taneczne, wycieczki piesze. Spacery po okolicy. W czasie pobytu wyjazd na wycieczki do Zakopanego (w odległości 8 km od Murzasichla) Zwiedzanie z przewodnikiem tatrzańskim stolicy polskich Tatr - Jaszczurówka, Krupówki. Poznanie historii kultury góralskiej. W czasie pobytu 1 wyjście na basen.

7 dzień
Ostatnie świadczenie śniadanie i prowiant na drogę powrotną. Wykwaterowanie z ośrodka około godziny 10-11. Wyjazd w drogę powrotną.

 

CENA ZAWIERA:

- 6 noclegów w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym

- 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji (lub suchy prowiant na narty)

- przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV) - wyjazd z Poznania

- opiekę pilota-kierownika, kadry pedagogicznej

- realizację programu zimowiska - program taneczny, gry i zabawy, wycieczki piesze, konkursy, zawody sportowe

- zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem tatrzańskim

- 1 wejście na baseny termalne

- ubezpieczenie NNW

 

CENA NIE ZAWIERA:

- karnetów narciarskich ok. 30–50 zł/dzień

- wypożyczenia sprzętu narciarskiego ok. 30-40 zł/dzień

 

CZAS I MIEJSCE ZBIÓRKI:

POZNAŃ, Dworzec PKP, parking ul. Dworcowa, godz. 01:00

 


UWAGI:

- Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!


- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik z uprawnieniami przewodnika tatrzańskiego. Dodatkowo - do dyspozycji uczestników obozu narciarskiego - w grupie jest instruktor narciarski, który czuwa nad postępami w nauce jazdy na nartach.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna".

 

« Wróć
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line