Promocje

Uwaga! Promocja 2019 ! First Minute! (zniżka 25%) Chorwacja - Dalmacja (Wypoczynek i Zwiedzanie) w super cenie już od 937 zł

CHORWACJA - DALMACJA

 

TERMINY: kilka terminów do wyboru

CENA: od 937 zł

 

ZAKWATEROWANIE: Pokoje Makarska *** - budynki położone w willowej części Makarskiej, ok 300-400 metrów od plaży i ok 300 metrów od centrum Makarskiej. Do dyspozycji gości: pokoje 2- i 3- osobowe z łazienką. Do największych zalet tych budynków należą dobry standard oraz lokalizacja. W cenie 70 zł/os istnieje możliwość wykupienia dostępu do aneksu kuchennego.

 

WYŻYWIENIE: możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu u rezydenta: 9 śniadań i 9 obiadokolacji w cenie około 120 EUR/ os. Śniadania serwowane są w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 2 potraw. Posiłki serwowane w restauracji w Hotelu Palma.

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację.

2 dzień - Przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd do Makarskiej w godzinach porannych, zakwaterowanie, nocleg. W dniu przyjazdu istnieje możliwość odbycia się spotkania organizacyjnego, na którym zostanie podany cały program pobytu i najważniejsze informacje o okolicy.

2-11 dzień - wczasy w Makarskiej. Pobyt przeplatany jest wycieczkami, opisanymi poniżej. W trakcie pobytu, w którym nie odbywają się programowe wycieczki, istnieje możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych oraz rejsów.

 • 1 dzień wycieczkowy - po śniadaniu, w godzinach wczesnoporannych, wyjazd na zwiedzanie Dubrownika, zwanego perłą Adriatyku. Dubrownik to jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, średniowieczny klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Zabytkowego UNESCO. Miasto muzeów i festiwali, gościńców i restauracji, miasto łagodnego śródziemnomorskiego klimatu i przepięknych pejzaży. W trakcie zwiedzania zobaczymy min. twierdzę Mincetę i św. Jana, fontannę Onufrego, klasztor i kościół franciszkanów, pałac Sponza, Lużę, pałac rektorów i katedrę NMP. Następnie czas wolny na indywidualny spacer oraz drobne zakupy. Powrót do miejsca zakwaterowania w godzinach wieczornych, nocleg.

 • 2 dzień wycieczkowy - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie wodospadów rzeki Krka. Na rzece uważanej za najpiękniejszą w Chorwacji, znajduje się Park Narodowy Krka. Obejmuje swoim terenem dolny bieg rzeki Krka, aż po jej ujście do Morza Adriatyckiego. Szesnaście spiętrzeń na rzece tworzy główną atrakcję parku, czyli 7 malowniczych wodospadów: Bilusić, Bilusić buk, Prljen buk, Manojlovac buk, Rosnjak, Miljacka slap, Roski slap i największy i najsłynniejszy z nich Skradinski buk, o łącznej wysokości ponad 45 metrów. Udamy się na spacer ścieżką dydaktyczną z tarasami widokowymi, wykonaną na tym wodospadzie i zwiedzimy muzeum przemysłu wodnego. W czasie wolnym będzie możliwość skorzystania z kąpieli pod jednym z wodospadów. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, nocleg.

 • 3 dzień wycieczkowy - po śniadaniu zwiedzanie Trogiru, miasta założonego przez Greków. Podczas zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem zobaczymy najcenniejsze zabytki trogirskiej starówki, która od 1997r. jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wśród nich m.in.: katedrę św. Wawrzyńca, pałac rektorów, loggię miejską, twierdzę Kamerlengo, kościół i klasztor św. Mikołaja. W godzinach popołudniowych przejazd na zwiedzanie Splitu, czyli stolicy Dalmacji. W programie zwiedzania: Riva, bardzo modny deptak, ciągnący się wzdłuż nabrzeża; Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski kompleks Pałac Dioklecjana, m.in. z katedrą św. Dujma i świątynią Jupitera. Pałac został wpisany na Listę Dziedzictwa Kulturowego. Zobaczymy także inne cenne zabytki znajdujące się poza obrębem murów pałacowych, jak np.: ratusz, kościół św. Benedykta i przespacerujemy się splitską promenadą. Po zwiedzaniu czas wolny i w godzinach popołudniowych powrót do hotelu, nocleg.

11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień - przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • zakwaterowanie w pokojach 2- i 3- osobowych (9 noclegów)
 • zwiedzanie wg programu
 • opieka rezydenta na miejscu

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE (OBOWIĄZKOWE):

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy: około 80 EUR/os
 • opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 50 euro/os
 • ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE (OPCJONALNE):

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi, w przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os

 

TERMINY I CENY:

WIELE MOŻLIWYCH TERMINÓW W OKRESIE

OD 14.06.2019 DO 2.10.2019

CENY: OD 937 zł

 


« Wróć
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line