Wakacje w Siodle - Wymysłowo k. Tucholi - obóz letni

Rozwiń menu

Wakacje w Siodle - Wymysłowo k. Tucholi

WAKACJE W SIODLE - Wymysłowo k. Tucholi

 

TERMIN: kilka turnusów do wyboru

WIEK UCZESTNKÓW: 7 - 15 lat

CENA: 1610 zł

 

ZAKWATEROWANIE:

Agroturystyka „Dworek Wymysłowo” położony nad rzeką Brdą, 4 km od Tucholi. Pokoje w dworku 4- ,5- ,6-osobowe z łazienkami lub nowe drewniane domki 6-osobowe (3 pokoje 2-os.) z łazienkami. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, basen z atrakcjami wodnymi, sauna, jacuzzi, boisko do piłki plażowej, przystań kajakowa, plac zabaw, dwa zadaszone miejsca na ognisko, stół do tenisa, bilard, stajnie ze zwierzętami: konie, kucyki, daniele, gołębie, pawie.

 

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

PROGRAM:

 

PROGRAM JAZDY KONNEJ:

– czeka na Ciebie koń, który zostanie przydzielony pod Twoją opiekę na czas trwania obozu, zapewne będzie miał łagodne i przyjazne usposobienie, tak jak Ty

– zostaniesz przydzielony do szwadronu, otrzymasz karnet na 8 zajęć jazdy konnej tzw. jednostek programowych trwających od 30 minut (lonża), do 45 min (jazda indywidualna), w grupie dostosowanej do Twojego wieku, poziomu i umiejętności. Zajęcia będą odbywały się pod czujnym okiem instruktora.

– jako młody miłośnik końskiej przygody, powiększysz swoją wiedzę teoretyczną i utrwalisz umiejętności praktyczne, a my nieustannie będziemy dzieli się z Tobą naszą końską pasją.

– jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z koniem, weźmiesz udział w zajęciach praktycznych z pielęgnacji i kontaktów z końmi oraz stopniowanej nauce jazdy: stępu na lonży, kłusa, tak abyś stopniowo poznał wszystkie tajniki jazdy konnej.

– jeśli uznasz, że odczuwasz jeździecki niedosyt to będziesz mógł wykupić dodatkowe, indywidualne jazdy konne.

 

A poza tym w programie:

– wycieczka do zamku w Malborku - uczestnicy stają się drużyną rycerską, która otrzymuje zadanie odnalezienia ukrytego hasła. Litery poszukiwanych słów można zdobywać na zamkowej trasie, rozwiązując szereg zagadek i wypełniając zadania stawiane przez mistrza drogi. Skompletowane hasło daje młodym odkrywcom malborskich tajemnic możliwość dotarcia do skarbca zamkowych tajemnic.

– zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Indian Ameryki Północnej im. Sat-Okh – poznamy historię Indianina, wychowanego w Ameryce, a walczącego w trakcie II wojny światowej za Polskę, zobaczymy jak wyglądała prawdziwa wioska indiańska, dowiemy się co znajdowało się we wnętrzu indiańskiego tipi.

– ABC kajakarstwa – dwugodzinne zajęcia z instruktorem, podczas których dzieci poznają podstawy kajakarstwa, wiązania lin i pierwszej pomocy.

– Laser Gun – zabawa na strzelnicy laserowej opartej na interaktywnym systemie multimedialnym.

a także: plażowanie i kąpiele na kąpielisku, 2 ogniska z pieczeniem kiełbasek, wycieczki piesze po okolicy, wieczory filmowe, rozgrywki w tenisa stołowego i bilard, korzystanie z basenu i jacuzzi (6 zajęć po 30 minut), dyskoteki.

 

OPCJE FAKULATYWNE:

- możliwość wykupienia dodatkowych jazd konnych – płatność na miejscu zgodnie z cennikiem stadniny

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, instruktorzy jazdy konnej.

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

 

UWAGI:

Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, obuwie i strój sportowy, toczek, mile widziany strój do jazdy konnej, strój kąpielowy, czepek na basen, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, kieszonkowe. Uczestnicy otrzymują w miejscu zakwaterowania ręczniki (ręczniki kąpielowe we własnym zakresie).

 

MIEJSCE WYJAZDU:

Poznań, Dworzec Główny PKP, dokładna godzina odjazdu pociągu zostanie podana najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem obozu.

 

TERMINY: 

24.06 – 04.07.2018

04.07 – 14.07.2018

14.07 – 24.07.2018

24.07 – 03.08.2018

13.08 – 23.08.2018

« Wróć
Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj
61 826 64 31
Godziny otwarcia
Pon. 9:30-17:30, Wt.-Pt. 9:30-16:30, Sobota (II i IV w miesiącu) 10:00-14:00
Zadaj nam pytanie on-line